У Первомайську пройшов турнір із волейболу на честь Веніаміна Сорокіна

780

22 лютого в Первомайській ДЮСШ вже втретє відбувся турнір із волейболу, присвячений тренеру Веніаміну Михайловичу Сорокіну.

Веніамін Михайлович пропрацював у Первомайській спортивній школі 55 років і нині на заслуженому відпочинку. Серед його вихованців — чемпіони Європи і чемпіони світу, призери всесвітніх олімпіад.

У турнірі взяли участь чотири команди дівчат 2006 року народження та молодші з Мигії, Кінецьполю, Врадіївки та Первомайська. На жаль, Веніамін Михайлович за станом здоров’я не зміг бути присутнім, але передав вітання і найкращі побажання учасникам змагань.

Тренер-викладач волейболу Первомайської ДЮСШ Віктор Миколайович Жуматій розповів, кого легше тренувати: юнаків чи дівчат. «Легко тренувати того, хто любить цей вид спорту і хоче ним займатися, воля до перемоги у всіх однакова, єдина різниця – дівчата більш емоційні, а хлопці більш стійкі в емоційному плані», — акцентував тренер.

Змагання між гравцями видалося запеклим, а перед глядачами розгорнулась справжня волейбольна баталія. Цифри на табло постійно змінювалися то на користь однієї команди, то іншої. Емоції дівчат теж змінювалися відповідно результатам, але командний дух і підтримка були неймовірно сильними.

Результати турніру: І місце вибороли волейболістки із Врадіївки, ІІ місце посіла команда Первомайської ДЮСШ, ІІІ — команда із Кінецьполю, ІV — із Мигії.

Команда-переможниця була нагороджена Кубком та грамотою, призери — грамотами.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів