У Первомайську відбувся благодійний дитячий футбольний турнір на підтримку тренера ДЮСШ Костянтина Доценка

145

Протягом трьох днів, з 22 по 24 липня, у Первомайську відбувався благодійний турнір серед дитячих команд на підтримку тренера місцевої ДЮСШ Костянтина Доценка, який наразі бореться з важкою хворобою. Організатором змагань виступив футбольний клуб Victory. У турнір взяли участь команди різних вікових з різних куточків Миколаївщини та гості з сусідньої області: Арбузинки, Братського, Веселинове та Катеринополя (Черкаська область).

Розпочала змагання наймолодша група: діти 2015-2017 років народження. Всі команди складалися з вихованців футбольного клубу Victory. Було сформовано чотири команди: дві з учнів ліцею «Ерудит», ще дві – ліцею «Престиж». За мету результати не ставили, головне, каже Анатолій Халковський, дати змогу хлопчакам відчути смак турнірної боротьби. Кращими гравцями цього турніру було визнано: Кирила Тищенка (ліцей «Ерудит»), Олександра Трібуха (хлопчик з родини переселенців з Херсона), Артема Гордецького (ліцей «Престиж»), Ярослава Леонця (гімназія №6). Приз від Асоціації футболу Миколаївської області та звання найкращого бомбардира турніру у цій віковій категорії отримав Роман Обуховський (вихованець Миколаївської школи-інтернату для дітей з вадами слуху).

Далі на ігровий майданчик вийшли юнаки 2008-2009 років народження: Victory, Первомайська ДЮСШ, ДЮСШ Веселинове та Катеринопіль Черкаської області. Саме дві команди черкащан і зіграли між собою у фіналі, а бронзові нагороди в цій категорії здобула команда Victory. Найкращими гравцями в цій категорії визнали: Олександра Баянова (Катеринопіль-1), Назара Янкового (Катеринопіль-2), Миколу Ярошка (Веселинове), Матвія Богуша (ДЮСШ, м.Миколаїв, родина ВПО), Артура Шелара (Victory-1, гімназія №5), Миколу Діордієва (Victory-2, ліцей «Престиж»)

Другого ігрового дня, у суботу, 23 липня, між собою боролися юнаки 2010-2012 років народження: Victory (Первомайськ), ДЮСШ управління освіти Первомайської міської ради, ФК «Дербі» (Первомайськ). За результатами двобоїв бронзові нагороди між собою розіграли Первомайська ДЮСШ та «Дербі-2». З рахунком 3:1 перемогли вихованці спортшколи. У фіналі зустрілися «Дербі-1» та Victory-1, де переконливу перемогу над суперником здобули хлопці з «Дербі». Цього дня найкращими гравцями було визнано: Назара Сидорука (Victory-2, ліцей «Ерудит»), Вадима Пилипенка («Дербі»), Іллю Іщенка («Дербі»), Вадима Кодриша (Victory-3, ліцей «Ерудит»), Артема Пивоварчука (Victory-1).

Заключного ігрового дня на футбольних майданчиках боролися команди вікової категорії 2013-2014 років народження: Victory (Первомайськ), ДЮСШ управління освіти Первомайської міської ради, ФК «Все для даху» (Первомайськ), ДЮСШ Арбузинка, ДЮСШ Братське. Усі матчі цього дня були емоційними та тримали у напрузі до останньої хвилини. Так у матчі за третє місце команда Victory-2 лише у серії післяматчевих пенальті здолала Братське. А у фіналі ФК «Все для даху» переконливо обіграло ДЮСШ Арбузинка – 4:0. Найкращими гравцями цього дня визнали: Сергія Конєва (ДЮСШ Братське), Андрія Корнована (Victory-2, ліцей «Престиж»), Вадима Ярового («Все для даху», ліцей «Ерудит»), Данила Степангця (Victory-3. ліцей «Престиж»), Дмитра Жукова (ДЮСШ Арбузинка), Арсена Мінасяна (Victory-1, ліцей «Ерудит»). Захід відбувся при підтримці Асоціації футболу Миколаївської області. На нагородженні був присутній заступник голови Олександр Балакін, який привітав спортсменів та їх батьків, а також висловив подяку організаторам за такий спосіб підтримати колегу та вручив нагороди переможцям.

Змагання принесли не лише ігровий досвід юним футболістам та безліч позитивних емоцій у цей непростий час, а ще і несли благодійний характер. За підсумками турніру на лікування Костянтина Доценка було зібрано 9300 гривень, які організатори передали родині тренера. Тренер Victory Анатолій Халковський від усієї академії висловив подяку за допомогу в організації та проведенні турніру міському голові Олегу Демченку, Асоціації футболу Миколаївської області під керівництвом Олександра Пасічного, директору міського парку культури і відпочинку Ігорю Сотському, директору Первомайської ДЮСШ Станіславу Паламарчуку, очільниці управління освіти Галині Остапенко, директорам ліцеїв «Ерудит» та «Престиж» Наталії Пташинській та Ользі Бандалет, а також директорці Інклюзивно-ресурсного центру Первомайської міської ради Людмилі Сороковській.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів