У Первомайську завершився відкритий чемпіонат міста з футболу: першість тривала від початку літа

124

У суботу, на майданчику Первомайського навчально-наукового інституту НУК відбулися заключні матчі відкритої першості міста з футболу серед дитячих команд. Там же нагородили призерів та переможця.

За словами організаторів, чемпіонат зібрав доволі велику кількість учасників. А з огляду на відкритий формат, одним лише Первомайськом географія не обмежилась. З головним арбітром першості Андрієм Кривогузом наш журналіст поспілкувався безпосередньо перед заключним поєдинком турніру, гаслом якого було: «Разом до перемоги».

«Загалом у нас взяли участь 10 команд у віковій категорії 2011-2012 років народження. З гостьових колективів слід назвати ДЮСШ Арбузинки та ДЮСШ Побузького Кіровоградської області. Серед місцевих команд групи нашої міської ДЮСШ, «Все для даху», тренер Євген Доценко, футбольна академія Victory, тренер Анатолій Халковський, і ФК «Дербі». Деякі з команд представлені кількома складами. Тож турнірна таблиця містила 10 учасників», — зазначив Андрій Кривогуз.

За словами організаторів, чемпіонат тривав під патронатом місцевої влади та за підтримки Асоціації футболу Миколаївської області. Матчі проводились раз на тиждень, при цьому старалися дотримуватися усіх застережень та заходів безпеки.

За підсумками матчів чемпіонський титул завоювала команда «Дербі», срібні нагороди виборола одна з груп Первомайської ДЮСШ, тренер Іван Мілько, і трійку лідерів доповнили юні футболісти з команди «Все для даху» під орудою Євгена Доценка.

У церемонії нагородження взяли участь голова міської асоціації футболу Микола Флакей, директор Первомайського навчально-наукового інституту НУК Сергій Доценко. Саме він люб’язно надав для проведення турніру майданчик, який нині в місті є одним із найкращих за рівнем інфраструктури. Нагородну атрибутику надала Асоціація футболу Миколаївської області.

Попри дощ, цього дня біля майданчику у політеху було чимало батьків футболістів, тож після завершення нагородження фотосесія тривала ще мало не пів години.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів