У програмі ХІХ Універсіади Києва завершились змагання чемпіонату міста з важкої атлетики

79

2 березня Національний університет фізичного виховання і спорту України приймав змагання Чемпіонату Києва з важкої атлетики серед студентів в програмі ХІХ Універсіади м. Києва.

Змагання були організовані і проведені Федерацією важкої атлетики м. Києва та Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

В змаганнях взяли участь представники 8 закладів вищої освіти столиці, які представляли 9 студенток і 22 студенти. Вони виступали в своїх вагових категоріях і отримували загальний показник за сумою двоборства: сумою піднятої ваги у ривку і у поштовху.

Крім того, під час змагань був підведений і загальнокомандний залік за підсумками виступів всіх студентів певного ЗВО. То ж вітаємо команди:

І – Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

ІІ – Київський національний університет будівництва і архітектури

ІІІ – Національний університет біоресурсів і природокористування України

Висловлюємо щирі слова подяки колективу і президенту Федерації важкої атлетики м. Києва – Володимиру Іващенку, головному судді змагань – судді міжнародної категорії,  професору кафедри спортивних єдиноборств і силових видів спорту НУФВСУ Валентину Олешко та суддівській колегії змагань. Це перший досвід нашої співпраці, який виявився достатньо успішним і позитивним. То ж сподіваємось, що змагання з важкої атлетики наберуть своєї популярності у студентів і кількість учасників зростатиме з кожним роком!

Дякуємо ректору НУФВСУ – Євгенію Імасу за надану можливість проведення змагань на базі університету на безоплатній основі.

До зустрічі на наступних змаганнях Універсіди Києва зі спортивної аеробіки! А також бажаємо сил, натхнення і перемог нашим студентам, що вже за два тижні візьмуть участь і представлять свої виші на Універсіаді України з важкої атлетики в Луцьку.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів