У Рівному пройшли фінальні ігри 3-го етапу змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

105

Фінальні ігри ІІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» в Рівненській міській територіальній громаді продовжують об’єднувати учасників та вболівальників, учнів та педагогів у видовищних іграх, тішити позитивними емоціями та спортивними перемогами!

У Рівненському ліцеї № 26 відбулися фінальні ігри ІІІ етапу з футзалу. За право представляти Рівненську міську територіальну громаду в наступному ІV етапі змагань боролося 6 команд. За 5 та 6 місце змагалися команди Рівненських ліцеїв №11 та №13, які в основний час зіграли внічию, а переможець визначився в серії післяматчевих пенальті, і ним став РЛ №13. 

За третє місце у спортивному двобої зустрілися команди РЛ №26 та ліцею «Центр надії», де в нелегкій боротьбі перемога дісталася РЛ «Центр надії». А у фіналі зійшлися Рівненський ліцей «Український» та РЛ № 28. І, як і годиться для фіналів, переможців в основний час не було визначено. Хлопці били пенальті, рахунком 2:1 перемогла команда РЛ «Український». Емоції зашкалювали, адже тепер юні гравці представлятимуть місто в ІV етапі змагань. До нагородження команд долучився Михайло Волянюк, один з найкращих футзальних гравців України, амбасадор проєкту, капітан команди української футзальної VBET Екстраліги «Кардинал-Рівне». 

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів