У столиці нагородили переможців та призерів Всеукраїнського огляду-конкурсу

1509

Сьогодні в актовій залі Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА відбулось урочисте нагородження переможців та призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти.

Начальник навчально-спортивного відділу Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Оксана Миколаївна В’яла нагородила за перемогу дипломом та кубком в номінації «Кращий дошкільний навчальний заклад загального розвитку» ЗДО №33 Святошинського району м.Києва. За ІІ місце дипломи отримали – ЗДО №784 та ЗДО №770 Деснянського району, за ІІІ місце були нагороджені – ЗДО №303 Дніпровського району, ЗДО №142 Подільського району, ЗДО №686 Солом’янського району м.Києва. ЗДО №196 Голосіївського району відзначили як Лауреата цього конкурсу.

В номінації «Кращий дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу» за перемогу дипломом та кубком нагороджений ЗДО № 285 Голосіївського району м.Києва, дипломи отримали за ІІ місце – ЗДО №188 Подільського району, за ІІІ місце ЗДО №23 та ЗДО №419 Шевченківського району.

Заклади дошкільної освіти-переможці ІІ (міського) етапу серед ЗДО загального розвитку ЗДО №33 Святошинського району та серед ЗДО компенсуючого типу ЗДО № 285 Голосіївського району візьмуть участь у ІІІ Всеукраїнському (заключному) етапі огляду-конкурсу.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України висловлює Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) слова вдячності за співпрацю і допомогу в проведенні Огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти м. Києва.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОНУ

Коментарі

коментарів