Сергій Ватаманюк – новий директор ЦСК

1941

Сьогодні, 19 лютого відбулося засідання конкурсної комісії Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на заміщення вакантної посади директора комплексу спортивного Центрального спортивного комплексу (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Кандидатів, які є спеціалістами у галузі фізичного виховання та спорту і виявили бажання очолити ЦСК, було троє: Сергій Ватаманюк, Володимир Лобань та Геннадій Новіков.

Після того, як учасники по черзі провели свої презентації, комісія, до складу якої ввійшли працівники  КФВС МОН України, розглянули презентації учасників конкурсного відбору та розпочали голосування, аби визначити переможця на посаду директора комплексу спортивного Центрального спортивного комплексу. Так, за результатами голосування переможцем на посаду директора комплексу спортивного Центрального спортивного комплексу (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України став Сергій Ватаманюк.

Сергій Ватаманюк народився 17 січня 1984 року. Він відомий український тренер з боксу, віце-президент київської міської організації Федерації боксу України.

Бажаємо новому директору комплексу спортивного Центрального спортивного комплексу (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України успішного втілення всіх планів і задумів!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів