У столиці підбили підсумки виступу збірної України на Європейських університетських іграх

1332

У приміщенні Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулася прес-конференція за підсумками виступу української збірної з різних видів спорту на IV Європейських університетських Іграх (15-28 липня, Коїмбра, Португалія).

Її учасниками стали Роман Греба, заступник міністра освіти і науки України, Вадим Стеценко, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Євгеній Імас, голова Спортивної студенстької спілки України, ректор НУФВСУ, Іван Крулько, народний депутат, президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, тренери й спортсмени.

Всі одноголосно зазначили про високий рівень організації і проведення змагань у Коїмбрі та блискучий виступ нашої студентської збірної. На Іграх Україна виборола 10 медалей (2 – золоті, 2 – срібні, 6 – бронзових) і посіла 12 загальнокомандне місце серед 39 країн.

Цьогорічні змагання стали найуспішнішими для української команди. Наступні Європейські університетські ігри відбудуться у Сербії (2020), Польщі (2022), Угорщині (2024). Разом до перемог!

Коментарі

коментарів