У столиці пройшли відбіркові змагання з вільної боротьби

3315

Сьогодні у Києві стартували відбіркові змагання з вільної боротьби. Упродовж трьох днів запеклі спаринги ведуть понад 600 хлопців і дівчат з усіх регіонів України і міста Києва. Сьогоднішні старти визначили переможниць і призерок у жіночій боротьбі.

Так, за результатами змагань серед дівчат (2004-05 р.н.) маємо такі результати:

у категорії 36 кг – перше місце посіла Онуфрієва Сніжанна( Івано-Франк. Обл.), друге за Мартиненко Анастасією ( Запоріж. Обл.), а третє розподілилося між Вітовською Ілоною (Івано-Франк. Обл.) та Макар Дарьєю ( Харків. Обл.);

у категорії 38 кг – 1 місце за Бондар Іриною ( Житомир. Обл.), 2-ге виборола Козак Анна-Марія ( Івано-Франк. Обл.), а третє Борисюк Ірина ( Волинс. Обл.) та Лазоришинець Богдана ( Запоріж. Обл);

у категорії 44 кг – золото виборола Телегіна Анна( Хмельниц. Обл), срібною призеркою стала Леппа Софія( Донец. Обл.), а нагороду бронзового відливу здобула Осипенко Діана та Іванова Софія( обидві Запоріж. Обл.);

у категорії 46 кг – золоту медаль здобула Керимова Аїда (Донецьк. Обл.), срібну – Філіпович Аліна ( Івано-Франц. Обл.), а бронзову – Войків Ірина ( Івано-Франк. Обл.) та Мухамед Аміна ( Київс. Обл.);

у категорії 50 кг – не було рівних Гуменюк Олександрі ( Хмельниц. Обл.), срібло за Карбовською Анною ( Хмельниц. Обл), а бронзу розділили Кузьміч Олена Дніпр. Обл.) та Виноград Єлізавета( Донец. Обл);

у категорії 54 кг – найкращою була Тимофіїв Поліна ( Львів. Обл.), срібну медаль виборола Пахнюк Юлія ( Івано-Франк. Обл.), а бронза дісталась Хрістенко Вікторії ( Харків. Обл.) та Головенко Алісі ( Житомир. Обл.);

у категорії 60 кг – першою стала Олексіївська Галина (Донец. Обл.), друге місце виборола Содель Анастасія ( Житом. Обл.), а третє – Ромащенко Аріна ( Харків. Обл.) та Полякова Дарина ( Запоріж. Обл.);

у категорії 66 кг – перемогу святкувала Заблоцька Ірина ( Івано-Франк. Обл), друге місце посіла Гега Таїсія( Херсон. Обл), а третє дісталося Кухарєвій Владі ( Дніпр. Обл) та Зенкіній Марії ( Одес. Обл.).

Отже, 28 лютого на кращій критій арені столиці – Палаці спорту – сьогоднішні тріумфаторки змагатимуться у перших Всеукраїнських іграх з єдиноборств “Сombat Games».