У столиці пройшов відбірковий етап змагань з тхеквондо до Всеукраїнських ігор «Combat Gamеs»

2086

9-10 лютого на базі середньої загальноосвітньої школи №253 Святошинського району м. Києва відбувся відбірковий етап змагань з тхеквондо ВТФ Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів «Combat Gamеs», у яких взяли участь столичні учні закладів загальної середньої освіти 2000-2004 року народження. У Чемпіонаті Києва, у рамках якого відбувалися Ігри з єдиноборств взяло участь 290 учасників, у «Combat Gamеs» в видах програм керугі та пумсе боролися 40 юнаків та дівчат.

На урочистому відкритті змагань начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник передав слова вітання від голови Комітету з ФВС МОН України Вадима Стеценка та побажав учасникам бійцівського форуму чесної боротьби. Також учасників словами вітання надихали керівник Київського відділення Федерації тхеквондо України Віктор Баклан та старший тренер збірної України серед юніорів Валерій Брунс, які побажали вихованцям столичних спортивних клубів «Оболонь Квон», «Юніор», «Сокіл», КДЮСШ «Артем», ДЮСШ №13, ДЮСШ №3 «Спартак», «Тайфун» та КДЮСШ «Школа спорту» продемонструвати свої найкращі якості.

Безпосередньо на самих змаганнях відбулася важлива розмова між провідними тренерами, представниками столичного тхеквондо ВТФ та начальником КМВ КФВС МОН України Сергієм Бобровником щодо проблематики в питанні єдиної спортивної класифікації (ЄСК) України. Вже не вперше тренери з різних видів спорту виносять на розсуд проблему внесення до ЄСК України освітянських спортивних міжнародних турнірів і змагань. На сьогоднішній день після тривалих перемовин до Класифікації внесено лише змагання Всесвітньої Універсіади.

Загалом школярі, студенти та їх тренери з захватом і азартом беруть участь у освітянських міжнародних форумах і це логічно, тому що в Європі та й у світі студентський і учнівський спорт за престижністю крокує одразу за Олімпійським та професійним.

У 2018 році після 10-ти річної перерви українські школярі взяли участь у змаганнях літньої Гімназіади та завоювали перше загальнокомандне місце. На жаль, вітчизняні спортсмени та тренери не змогли отримати заслужені звання за перемоги та призові місця. Існує великий ризик втрати мотивації спортсменами і тренерами до участі у наступних подібних змаганнях, якщо освітянські змагання не увійдуть до ЄСК України. Тому вирішення цього питання на державному рівні повинно вийти на один з перших планів.

Вітаємо юних спортсменів з участю у змаганнях з тхеквандо ВТФ ігор з єдиноборств «Combat Gamеs» та бажаємо гідно виступити на Всеукраїнському етапі, який відбуватиметься з 27 лютого по 1 березня у столичній спортивній залі «Атлет» (Палац спорту)!

Висловлюємо слова вдячності директору середньої загальноосвітньої школи №253 Святошинського району Ірині Пізняхівській за можливість провести на базі закладу освітянські змагання та урізноманітнити дозвілля школярів!

Київське міське відділення (філія) Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів