У столиці триває студентський турнір з волейболу

2374

В програмі IV Спартакіади серед закладів вищої освіти м. Києва розпочались змагання студентських чоловічих волейбольних команд, які триватимуть протягом трьох місяців. Взяти участь в змаганнях виявили бажання 16 чоловічих команд, що представляють 15 закладів вищої освіти столиці.

За відсутності будь-якого фінансування на студентський спорт з міського бюджету неоціненну допомогу в проведенні цих змагань здійснює Київська федерація волейболу на чолі з її президентом Олександром Головченко та тренери-викладачі самих команд-учасниць. Без їх допомоги проведення змагань стало б просто неможливим. Тому від щирого серця вдячні всім за допомогу, активну участь та небайдужість до долі студентського спорту в м. Києві!

На даний момент триває перше коло змагань, в якому студентські команди, розподілені на 2 підгрупи, грають за коловою системою. До 5 квітня в кожній підгрупі визначаться три найкращі команди, які і розіграють надалі в фінальній частині змагань долю головних нагород турніру.

В змаганнях беруть участь команди: НУФВСУ, НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», НАУ (авіаційний), КНУ Шевченка, НТУ (транспортний), НМУ ім. Богомольця, НУБіП України, КНТЕУ, КНУБА, ВІТІ ім. Героїв Крут, НаУКМА, КУ ім. Б. Грінченка, ТНУ ім. Вернадського, КНУТД, НУХТ.

Бажаємо успіхів командам, ігрового азарту, командного духу і нехай переможе найсильніший!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів