У столиці стартувала Спартакіада серед міністерств

1080

Вітаємо команду Міністерства освіти і науки України, яка посіла 4 загальнокомандне місце в легкоатлетичному кросі, яким сьогодні на НСК «Олімпійський» розпочалася ХХІ Спартакіада серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

34 команди, розділені на 3 групи (А, Б, С) мірялися силами на дистанціях 500 м (жінки) та 1000 м (чоловіки). В особистих забігах Дмитро Лупін виграв золото у віковій групі 18–40 років, Олександр Михайлов – срібло в групі 41-50 років. У загальному підсумку збірна МОН посіла четверте місце серед 12 команд групи В.

Крім легкої атлетики, до програми змагань увійшли городковий і риболовний спорт, пейнтбол і боулінг, більярдний спорт «Пул» і «Піраміда», волейбол і футзал, теніс і настільний теніс. Триватиме Спартакіада до грудня місяця.