У столиці відбулись фінальні футбольні змагання

1407

З 21 по 23 травня на київських футбольних полях спортивного комплексу «Столиця» відбулися фінальні змагання міського етапу з футболу «Шкільна футбольна ліга» серед учнів 3-х та 4-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва.

У дуже напружених матчах серед учнів 4-х класів тріумфатором стала команда Деснянського району, яка перемогли у фіналі юних представників Дніпровського району з рахунком 2:0. Два третіх місця посіли команди Солом’янського та Дарницького районів. Серед школярів 3-х класів головні нагороди змагань виборола команда Дніпровського району міста Києва, яка у серії пенальті здолала супротивників з Шевченківського району. Треті місця посіли команди Подільського та Солом’янського районів.

Юних футболістів вітали та нагороджували кубками, медалями та відповідними грамотами відомі у футбольному світі люди. Школярів особисто поздоровили з їх здобутками перший заступник Голови Федерації футболу міста Києва Віктор Старовойт, член виконавчого комітету ФФК та член Комітету етики і чесної гри Федерації футболу України  Віктор Тертичний, виконавчий директор ФФК Дмитро Салогуб, президент ФК «Столиця» Петро Заровний та головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу КМДА Сергій Мельник.

Вітаємо освітянську молодь з призовими місцями футбольних змагань та бажаємо нових звитяг!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів