У столиці відбулись змагання XIV Літньої Універсіади з настільного тенісу серед закладів ЗВО

1294

14 березня 2019 року на базі спорткомплексу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулися змагання XIV літньої Універсіади міста Києва з настільного тенісу в програмі IV Спартакіади серед закладів вищої освіти
м. Києва 2018/2019 навчального року.

В перший день змагань виборювали звання чемпіона Києва і кращої студентської команди в одиночних та парних змаганнях студенти сильної статі. Загалом у змаганнях взяли участь 20 чоловічих команд, які представляли 37 студентів з 14 закладів вищої освіти столиці.

В запеклій боротьбі весь п’єдестал пошани в особистій першості серед чоловіків посіли студенти Національного університету фізичного виховання і спорту України: III місце – Ткаченко Олександр, II місце – Ван Нань та почесне I місце завоював Сінкевич Богдан.

В парних змаганнях серед чоловічих команд переможці розподілилися наступним чином: III місце посіла команда Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського», а срібло та золото розділили між собою команди Національного університету фізичного виховання і спорту України.

В загальнокомандному підсумку за кількістю набраних студентами команд очок серед ЗВО I місце посіла команда НУФВСУ, IIмісце – НТУУ «КПІ ім. Г. Сікорського», а III місце зайняла команда КНУ ім. Т. Шевченка.

Переможці були нагороджені дипломами Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Окремо висловлюємо подяку керівництву Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за надану можливість проведення змаганнь на базі їх спорткомплексу.