У столиці відбулось методичне об’єднання викладачів фізичного виховання

1350

17 жовтня 2018 року у Київському державному коледжі туризму та готельного господарства відбулася нарада методичного об’єднання викладачів фізичного виховання технікумів та коледжів.

Відкрив нараду голова Київського міського методичного об’єднання викладачів фізичного виховання технікумів та коледжів професор Володимир Дехтяр.

На нараді викладачем кафедри фізичного виховання Київського державного коледжу туризму та готельного господарства Андрієм Роговським був проведений порівняльний аналіз специфіки викладання предмету «Фізичне виховання» у студентів столичних освітянських закладів технікумів, коледжів та зарубіжних навчальних закладів.

Також на нараді було обговорено питання щодо закриття студентської поліклініки. Одноголосно було прийнято рішення надіслати лист з проханням перевести студентську поліклініку в місті Києві до комунальної власності міста.

Безпосередньо на самій нараді між фахівцями було обговорено багато цікавих та важливих профільних питань, а саме:

  • затвердження плану роботи міського методичного об’єднання викладачів фізичного виховання на 2018 – 2019 навчальний рік;
  • техніка безпеки на заняттях фізичного виховання;
  • методика проведення занять з легкої атлетики (проведення тренінгу);
  • розгляд та обговорення питань щодо критеріїв оцінювання знань, умінь та навичок студентів;
  • затвердження календаря змагань з видів спорту Першості міста Києва серед технікумів та коледжів на 2018-2019 навчальний рік.

Представник Київського міського відділення Комітету з ФВС МОН України Жанна Кудинська нагородила дипломами Коледжі, які посіли почесні призові місця у загальному заліку Спартакіади міста Києва з видів спорту серед студентів технікумів та коледжів 2017-2018 навчального року.

Наостанок з доповіддю на тему спортивний туризм для викладачів фізичного виховання на методичному об’єднанні виступив голова циклової комісії з фізичного виховання Київського державного коледжу туризму та готельного господарства Андрій Роговський, після якої був продемонстрований фільм «Сходження на Говерлу» студентами та викладачами Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.

Київське міське відділення (філія) Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів