У столиці відбулось засідання виконкому футбольної асаціації студентів

884

17 вересня 2018 року в конференц-залі Федерації футболу м. Києва відбулося засідання Виконавчого комітету Футбольної асоціації студентів Києва.

Одним з ключових питань засідання стало затвердження складу команд-учасниць ХХ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд закладів вищої освіти сезону 2018/2019 навчального року.

ХХ Чемпіонат м. Києва з футболу  відбувається в програмі XIV літньої Універсіади України і команда, що переможе, буде представляти столицю в фіналі Всеукраїнської Універсіади, а далі не виключено, може стати учасницею і Всесвітніх ігор.

За кубок чемпіона в цьому сезоні змагатимуться 14 команд в групах А і Б. Приємно, що відбулось поповнення і до сталого складу учасників долучився  Київський медичний університет.

Що ж розпочався новий сезон, затверджено календар змагань груп А та БХХ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2018/2019 рр. Вже на цьому тижні розпочнуться перші ігри сезону.

Бажаємо успіхів всім командам в боротьбі за звання найкращої, легкого старту, чесної боротьби і переможних фінішів!

Щиро дякуємо президенту Футбольної асоціації студентів м.Києва Вадиму Місюрі за підтримку і розвиток студентського футболу в місті Києві!

Київське  міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів