У столиці відбувся ІІ етап змагань з вільної та греко-римської боротьби серед школярів

2421

 17 лютого Олімпійський коледж імені Івана Піддубного приймав перший день Всеукраїнських змагань – ІІ етап змагань з боротьби вільної та греко-римської Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів «Combat Games» 2018/2019 років.

На відкритті змагань Всеукраїнського борцівського форуму учасників та гостей вітали директор Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, майстер спорту з боротьби Олексій Семенюшко і представник Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Григорій Васьківський, який передав слова вітання від президента Федерації учнівського спорту України Романа Греби та голови Комітету з ФВС МОН України Вадима Стеценка. Також на урочистому відкритті були присутні начальники київського міського та обласного відділення Комітету з ФВС МОН України Сергій Бобровник та Анатолій Ільченко відповідно. Шанувальників боротьби та юних спортсменів майстерно розважали своїми яскравими акробатичними та танцювальними номерами вихованки ОКіП, які неймовірними етюдами надихали усіх присутніх на святі.

Безпосередньо на самих змаганнях з 17 до 21 лютого візьмуть участь більш ніж 400 учасників зі всієї України, які боротимуться за право представляти свій край у фіналі Всеукраїнських ігор з єдиноборств.

Висловлюємо слова вдячності директору ОКіП Олексію Семенюшко, який гостинно прийняв на базі освітнього спортивного закладу Всеукраїнські змагання серед учнівської молоді.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів