У столиці відбувся міжнародний турнір з футзалу

2356

5 жовтня 2018 року в спорткомплексі КНУБА відбувся міжнародний турнір з футзалу “Кубок Голови Наглядової ради Київського національного університету будівництва і архітектури”. Наглядову раду КНУБА очолює Майборода Олег Григорович, генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент», що і виступила головним спонсором змагань. Цей міжнародний турнір проходить другий рік поспіль: восени в Україні, навесні у Польщі. Одним з організаторів  змагань і опікуном чоловічої збірної команди КНУБА є декан факультету інженерних систем та екології КНУБА Приймак Олександр Вікторович.

В турнірі взяли участь чоловічі футзальні команди з Києва (Національний університет біоресурсів та природокористування України, Київський національний університет будівництва і архітектури), Луцьку (Луцький національний технічний університет) та Польщі (Люблінська політехніка).

Студентів та гостей турніру вітали ректор КНУБА Петро Мусійович Куліков, перший проректор КНУБА Денис Чернишов, голова наглядової ради Олег Майборода, директор Київського представництва Польської академії наук, професор Генріх Собчук та начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник.

В дружній, теплій атмосфері відбувся турнір, за підтримки десятків вболівальників як з української так і з польської сторони команди зіграли за коловою системою і лідер визначився за найбільшою сумою набраних очок. Наприкінці в урочистій атмосфері були вручені прекрасні кубки та дипломи всім учасникам змагань.

Переможець – команда Люблінської політехніки – повезла додому найбільший кубок, що вибороли в чесній боротьбі. Срібні нагороди у команди-господаря змагань – КНУБА, бронзу вибороли студенти НУБіП України.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України вітає всіх учасників змагань і дякує керівництву КНУБА за чудову ініціативу і розвиток студентського спорту.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів