У столиці відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ з легкої атлетики

1940

 26 грудня у манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності (далі – КМШВСМ) відбувся Відкритий чемпіонат дитячо-юнацьких спортивних шкіл ДЮСШ «Старт» та СДЮШОР №16 «Старти юних» з легкої атлетики у приміщенні, у якому брали участь юнаки та дівчата 2005, 2006, 2007 рр. н. та молодші.

Змагання урочисто відкрили та після завершення легкоатлетичного форуму нагороджували призерів начальник відділу молоді та спорту Дніпровської в місті Києві державної адміністрації Василь Іллєнко, директор КМШВСМ Євген Рєзанов, директор ДЮСШ №16 Галина Кравцова, директор ДЮСШ «Старт» Юрій Кострицький та представник Київського міського відділення (філії) Комітету з ФВС МОН України Оксана В’яла.

У підсумку змагань треба зазначити, що усі без винятку дівчата і юнаки продемонстрували неабияке бажання перемогти та високу підготовку, а кращі спортсмени у свої вікових категоріях отримали нагороди та багато сувенірів від організаторів і спонсорів змагань.

Висловлюємо слова подяки відділу молоді та спорту Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації та депутату Київради Віталію Рослякову, за підтримки яких проводилися легкоатлетичні змагання.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів