У столиці відбувся завершальний етап Спартакіади «Здоровий киянин»

1487

2-4 листопада на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся фінальний етап VII Київської міської Спартакіади «Здоровий киянин», у якому брали участь кращі представники профспілкових комітетів і рад колективів фізкультури підприємств, організацій, державних установ тощо.

Учасники міжгалузевих спортивних змагань «Здоровий киянин» демонстрували свою вправність у таких видах спорту як армспорт, гирьовий спорт, футзал, баскетбол 3х3, настільний теніс, шахи та волейбол.

Яскравою окрасою змагань стали виступи представників збірної команди Управлінь освіти районів столиці під керівництвом методиста з питань фізичного виховання науково-методичного центру Управління освіти Дніпровського району міста Києва Шпига Миколи Борисовича, які вперше брали участь в цих змаганнях.

Команді освітян вдалось одразу вибороти ІІ місце загального заліку спортивного форуму зі здобутком 998 балів. Поступилась наша збірна тільки колективу Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я – 1083 бали, який вже багато років є беззаперечним лідером цих змагань.

Освітяни стали найкращими у змаганнях з шахів, виборовши 1 місце серед жінок, 2-ге серед чоловіків та золоті нагороди у командних змаганнях. В настільному тенісі ми були абсолютними чемпіонами! Золоті нагороди стали нашими і в змаганнях з баскетболу 3х3.

В змаганнях з волейболу наша команда, на жаль, поступилась у захопливому і напруженому півфіналі з рахунком 1:2 минулорічному чемпіону команді Днестр Енерго. У грі ж за третє місце наші волейболісти перемогли команду медиків з рахунком 2:0, виборовши бронзові нагороди.

У армспорті ми завоювали бронзову нагороду в одній з вагових категорій. В загальнокомандному ж заліку з армспорту, гирьового спорту та футзалу представники освіти посіли 4, 5 та 7 командні місця відповідно.

Вітаємо представників освіти міста Києва з високими нагородами та бажаємо нових успіхів у майбутньому!