У столиці визначились переможці у першості міста з волейболу

1358

11-14 березня розпочалися змагання з волейболу серед 16 юнацьких команд технікумів та коледжів столиці.

Юнацькі команди змагались за вихід до фінальної частини змагань, граючи в підгрупах по чотири команди за коловою системою. Змагання проходили в трьох коледжах: Київському електромеханічному коледжі 8 команд та по чотири команди в Київському транспортно-технологічному коледжі ДУІТ і Київському професійно-педагогічному коледжі ім. Антона Макаренка.

За підсумком зональних змагань до фінальних ігор потрапили чотири команди: Київського професійно-педагогічного коледжу ім. Антона Макаренка, Київського коледжу легкої промисловості, Київського електромеханічного коледжу та Київського транспортно-технологічного коледжу ДУІТ.

14 березня в Київському електромеханічному коледжі вирішилася доля звання найкращої волейбольної команди – відбулися фінальні ігри Першості столиці з волейболу серед команд юнаків технікумів та коледжів міста Києва. У гострій та напруженій боротьбі призові місця між командами розподілилися таким чином: 1 місце виборола команда Київського коледжу легкої промисловості, 2 місце п’єдесталу пошани посіли юнаки Київського електромеханічного коледжу, 3 почесне місце здобув колектив Київського транспортно-технологічного коледжу ДУІТ.

Вітаємо призерів і переможців змагань з нагородами – почесними дипломами!

Висловлюємо щиру подяку адміністраціям коледжів, які гостинно приймали змагання та всебічно допомагали в проведенні та організації змагань.