У столиці визначилися чемпіони Київської області з таїландського боксу

2616

З 22 по 25 листопада у столиці України було по-справжньому  гаряче. У стінах Київського національного університету будівництва і архітектури відбувався відкритий чемпіонат Київської області з таїландського боксу Муей Тай, який зібрав 200 учасників, які представляли команди та клуби з 10 регіонів нашої країни, а також навіть закордонних учасників з Республіки Молдови. Київщину на змаганнях представили бійці з Білої Церкви, Києво-Святошинського району, Броварів, Баришівки та Вишневого.

За підсумками безкомпромісної та запеклої боротьби, яка точилася впродовж змагань у ринзі, визначились і переможці  турніру.

Так, у командних змаганнях найкращими стали спортсмени з Київської області, які своїми перемогами принесли їй загальнокомандне перше місце. Слідом за представниками області, друге місце посіли кияни, а замкнули трійку найкращих бійці з Дніпровської області.

Також, було вручено нагороди у наступних номінаціях: “За техніку ведення бою” – Поліна Громницька (Харків), Олег Гута (Одеса); “За волю до перемоги” – Аліна Дедусь (Кривий Ріг), Андрій Овчаренко (Київ); “Краща спортсменка”/”Кращий спортсмен” – Тетяна Гамарко (Київ), Олег Гута (Одеса).

Що стосується індивідуальних змагань, то тут також домінували представники Київщини. Чемпіоном Київської області області у віковій категорії 12-13 років (54 кг) став спортсмен з Білої Церкви Анатолій Дудник. У цій же ваговій категорії, проте у віці 14-15 років перемогу святкував Руслан Більський, а у ваговій категорії 51 кг – Владислав Семянівський. Бійці представляли, також Білу Церкву. Ще один представник Київської області Максим Опитах став найкращим у категорії 51 кг, здобувши перемогу серед спортсменів 16-17 років.