У столиці завершились змагання з баскетболу 3×3 серед дівчат закладів професійної оcвіти

1223

Протягом двох днів 5 та 7 лютого на спортивних майданчиках Вищого професійного училища №25 м. Києва та Київського професійного ліцею будівництва та комунального господарства проводилися зональні, півфінальні та фінальні ігри Спартакіади серед закладів професійної освіти м. Києва з баскетболу 3х3 серед дівчат.

До програми Київської Спартакіади ЗПО в цьому році були включені змагання з баскетболу 3х3.

В змаганнях взяли участь 18 дівочих команд. Вони були розподілені на чотири підгрупи, де змагались за право грати у півфіналах та в фінальній частині змагань. За результатами групових та півфінальних ігор у фіналі змагалися команди: Вищого професійного училища Національного авіаційного університету, Вищого професійного училища №25 м. Києва, Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну, ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва».

Фінальні ігри проходили дуже напружено. Кожна команда прагнула до перемоги. Дівчата прикладали багато зусиль щоб закинути м’яч у кошик. Кожне набране очко – це крок до бажаної сходинки п’єдесталу.

Баталії завершились перемогою команди Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну, ІІ місце виборола команда ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва», ІІІ місце посіла команда Вищого професійного училища Національного авіаційного університету.

Переможці та призери отримали свої нагороди від Управління професійної освіти, прогнозування та розвитку інфраструктури освіти Департаменту освіти і науки виконавчого органу КМДА та Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, які вручили Віктор Буйновський та Оксана В’яла.

Незабаром дівоча збірна команда столиці з баскетболу 3х3 буде змагатися у Спартакіаді закладів професійної освіти України. Тож побажаємо нашим спортсменкам і надалі гідно доводити свою майстерність і впевнено йти до перемог!

Дякуємо керівництву Вищого професійного училища №25 м. Києва, Київського професійного ліцею будівництва та комунального господарства та керівникам фізичного виховання Хрущу Віталію, Соколову Віталію за надання і належну підготовку місця проведення зональних та фінальних змагань.

Особливу подяку хочемо висловити Федерації баскетболу м. Києва, яка вкотре долучилась до проведення змагань з баскетболу 3х3 серед учнів професійної освіти і забезпечила бездоганне суддівство.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів