У столиці завершились змагання з футзалу серед юнаків ЗПО

1261

1 березня на базі Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства завершились фінальні змагання з футзалу серед юнаків Спартакіади закладів професійної освіти міста Києва 2018/2019 навчального року.

За результатами проведених ігор перше місце посіла команда Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну, ІІ місце виборола команда ДНЗ «Київське регіональне училище будівництва», ІІІ місце за командою ДПТНЗ «Київське вище професійне училище машинобудування та комп’ютерно-інтегрованих технологій».

Переможці та призери отримали свої нагороди від Управління професійної освіти, прогнозування та розвитку інфраструктури освіти Департаменту освіти і науки КМДА та Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Особливу подяку хочемо висловити керівництву Київського професійного ліцею будівництва та комунального господарства за надання і належну підготовку місця проведення змагань з футзалу Спартакіади закладів професійної освіти м. Києва.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів