У столиці завершився чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів

1421

22-24 лютого 2019 року в м. Києві тривав чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів. Змагання відбувались на базі спортивного комплексу Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, де зібралось більше 120 учасників з 12 регіонів України, які представляли 18 закладів вищої освіти нашої держави.

Змагання проводились Федерацією гирьового спорту України (ФГСУ) під особистим керівництвом її президента – професора Юрія Щербини за підтримки Міністерства освіти і науки України. На урочистому відкритті змагань виступив начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник, який поздоровив студентів з початком ювілейних, 10 за ліком студентських змагань, які щороку проводить ФГСУ, та передав учасникам вітання від голови Комітету з ФВС МОН України Вадима Стеценка.

Під час урочистої церемонії Юрій Щербина вручив дипломи Федерації особам, що здійснювали допомогу в організації і проведенні змагань, а також посвідчення судді міжнародної категорії Татарчевському Олександру Олександровичу, який вже протягом декількох десятиліть розвиває українські національні традиції і гирьовий спорт серед молоді, чим викликав бурхливі овації присутніх.

За результатами особистих досягнень студентів-спортсменів під час змагань у чоловіків у поштовху довгим циклом і ривку у жінок був проведений і визначений загальнокомандний залік для закладів вищої освіти України. Відповідно до  підрахунку результатів перше загальнокомандне місце посів Харківський національний університет внутрішніх справ, друге місце – Харківський національний автомобільно-дорожній університет, третє місце – Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо подальших звершень!

Щира подяка керівництву Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця за надану можливість проводити змагання у їх спортивному комплексі, а також президенту Федерації гирьового спорту України Щербині Юрію Володимировичу за невтомне прагнення до розвитку та популяризації гирьового спорту серед сучасної молоді.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів