У столичному ВУЗі відбувся круглий стіл

1246

28 лютого в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся круглий стіл на тему «Підготовка до здачі нормативів з фізичної підготовленості та стан здоров’я студентів».

Зустріч розпочалася з вітального слова В’ячеслава Георгійовича Гамова – завідувача кафедрою фізичної культури КНТЕУ.

У роботі Круглого столу взяли участь представники кафедр фізичного виховання закладів вищої освіти м.Києва, Вінницького, Ужгородського, Житомирського, Одеського, Харківського торговельно-економічних коледжів та Харківського інституту фінансів, Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Метою даного заходу є вдосконалення форм та методів викладання фізичного виховання і розвиток фізичної підготовленості студентів. Були обговорені такі теми, як фізична підготовка студентської молоді, участь студентів у XV літній Універсіаді України, а також затвердженне Положення Студентських ігор співдружності КНТЕУ на призи ректора Анатолія Антоновича Мазаракі.

Інформативними були виступи доповідачів. Так, наприклад, Круцевич Тетяна Юріївна, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, академік Української академії наук, Заслужений діяч науки і техніки України, презентувала доповідь на тему «Теорія і методика фізичної підготовленості», в якій запропонувала декілька підходів до розвитку фізичних якостей студентів і виділила основні критерії – мотивація і форма контролю досягнень студентів для покращення фізичної підготовленості студентської молоді.

Бузник Анатолій Іванович – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, представив присутнім програму Football testing center та виступив з доповіддю «Методи дослідження фізичної підготовленості» на прикладі футболу. Цікавою була доповідь кандидата фізичного виховання і спорту, доцента, ЗМСУ, Олімпійської чемпіонки Сеулу Тетяни Самойленко про науково-дослідницьку роботу студентів кафедри фізичної культури КНТЕУ.

Начальник Київського міського відділення КФВС МОН кандидат педагогічних наук, доцент Сергій Ілліч Бобровник у своєму виступі акцентував увагу, що фізична підготовленість та стан здоров’я молоді, а також розвиток спортивної культури є важливою складовою успішного майбутнього держави. Наразі вкрай необхідно ділитися досвідом та знаннями, популяризуючи любов до спорту та здорового способу життя.

Загалом, зустріч круглого столу була досить плідною, обговорено безліч питань, які тим чи іншим чином стосуються розвитку фізичного виховання та спорту в системі освіти.

Щиро вдячні ректору Київського національного торговельно-економічного університету Анатолію Мазаракі за запрошення на круглий стіл, завідувачу кафедрою фізичної культури Вячеславу Гамову та проректору з наукової роботи Світлані Мельниченко за організацію зустрічі на високому організаційному та науковому рівні. 

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів