У столиці нагородили кращих інтелектуалів

92

24 травня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулась церемонія нагородження переможців та призерів  IV Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів закладів загальної середньої освіти міста Києва.

Фінал Кубку відбувався 14-15 травня на базі Міжрегіональної Академії управління персоналом. У заключному етапі змагань взяли участь 175 учнів – переможців та призерів районних етапів змагань (94 юнаки та 81 дівчина), з них: кандидатів у майстри спорту – 11, І розряду – 68, ІІ розряду – 43, ІІІ розряду – 23, І юнацького розряду – 14. Усього у IV Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» участь взяли майже 16 000 школярів міста Києва.

24 травня 18 юних інтелектуали у 3-х вікових групах були нагороджені дипломами Київського міського голови, кубками, медалями та тематичною літературою. Урочисто вітали та нагороджували переможців директор Департаменту освіти і науки Києва Олена Фіданян та президент Київської шахової федерації Оксана Возовик.

Переможцями та призерами фінального етапу стали:

серед учнів 1-4 класів (юнаки):

  • 1 місце – Токтомушев Теймур, ЗЗСО № 57 Шевченківський район;
  • 2 місце – Самуненков Ігор, ЗЗСО № 24 Шевченківський район;
  • 3 місце – Клименко Володимир, ЗЗСО № 185 Святошинський район.

 серед учнів 1-4 класів (дівчата):

  • 1 місце  – Торопцева Євгенія, НВК 141 «ОРТ» Дніпровський;
  • 2 місце –  Марченко Амелія, ЗЗСО № 257Подільський район;
  • 3 місце –  Прочаєва Аліна, ТОВ НВК «Всезнайко» Оболонський район.

серед учнів 5-9 класів (юнаки):

  • 1 місце – Вакуленко Олександр, ЗЗСО № 17 Подільський район;
  • 2 місце – Замеховський Євген, ліцей № 208 Дніпровський район;
  • 3 місце – Овчаренко Григорій, Новопечерська школа Печерський район.

серед учнів 5-9 класів (дівчата):

  • 1 місце – Ташкінова Софія, ЗЗСО № 89 Печерський район;
  • 2 місце – Хатнюк Анастасія, НВК “Школа-ліцей № 38 ім. В. М. Молчанова Шевченківський район;
  • 3 місце – Верем’юк Вероніка, гімназія № 153 Шевченківський район.

серед учнів 10-11 класів (юнаки):

  • 1 місце – Яковенко Богдан,  НВК № 240 “Соціум” Оболонський район;
  • 2 місце – Пальчук Андрій, Києво-Печерський ліцей   № 171 «Лідер»;
  • 3 місце – Коваленко Назарій, ліцей № 145 Печерський район.

серед учнів 10-11 класів (дівчата):

  • 1 місце – Д’ячек Аліна, Технічний ліцей Дніпровський район;
  • 2 місце – Луценко Олена, ЗЗСО № 125 Дніпровський район;
  • 3 місце – Бегішева Вікторія, ЗЗСО № 89 Печерський район.

Вітаємо переможців та призерів змагань з шахів та бажаємо нових звершень!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (за матеріалами Департаменту освіти і науки КМДА)

Коментарі

коментарів