У столиці відбулось методичне об’єднання викладачів фізичного виховання

1145

20 листопада в Київському коледжі морського і річкового флоту Державного університету інфраструктури та технологій відбулась нарада методичного об’єднання викладачів фізичного виховання технікумів та коледжів столиці.

Відкрив нараду голова методичного об’єднання професор Володимир Дмитрович Дехтяр. Директор коледжу Герштман Олена Вікторівна  привітала всіх членів методичного об’єднання та розповіла про роботу Коледжу.

Лекцію на тему «Методи організації занять з фізичного виховання» прочитав кандидат педагогічних наук Кравцов Віталій Петрович.

Відповідно до порядку денного членами наради були розглянуті питання:

  • про організацію проведення змагань з шахів та міні-футболу – доповів завідуючий кафедрою фізичного виховання МАУП Захарчук Іван Романович;
  • про підготовку, методику та проведення змагань з баскетболу – доповів

суддя національної категорії Карпухін Володимир Григорович.

Відкрите заняття  «Розвиток фізичних якостей вправами» провів керівник фізичного виховання Київського коледжу морського і річкового флоту ДУІТ, Заслужений тренер України Карпухін Володимир Григорович.

В заключному слові голова методичного об’єднання професор Володимир Дехтяр підвів підсумки роботи методичного об’єднання викладачів фізичного виховання технікумів та коледжів та подякував всім членам методичного об’єднання за плідну роботу.

Щирі слова вдячності за гостинність Київському коледжу морського і річкового флоту ДУІТ та керівнику фізичного виховання Карпухіну Володимиру Григоровичу.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів