У столиці відбувся Чеміпіонат України “Шкільна бадмінтонна ліга”

871

Цими вихідними місто Київ гостинно приймав учнівські шкільні команди з бадмінтону. Впродовж 17-19 грудня школярі з десяти областей України та м. Києва боролися за чемпіонство у змаганнях чемпіонату України «Шкільна бадмінтонна ліга».

Організаторами змагань виступали Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Громадською організацією «Федерація бадмінтону України». Для проведення змагань свої корти гостинно надав спортивний комплекс Kyiv Racket Sports Park, який вже має досвід проведення шкільних змагань, адже приймав спортсменів під час фінальних змагань ІІІ літньої Гімназіади України з бадмінтону у травні цього року.

Цей чемпіонат проходить вперше і має на меті активізацію фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи в закладах загальної середньої освіти, популяризацію бадмінтону у школах країни та визначення за спортивним принципом кращих команд закладів загальної середньої освіти з бадмінтону. За правилами змагань право на участь мали учні 2009 р. н. і молодші, які навчаються в 4-6 класах. Але в складі деяких команд були учні 7х класів, тому на нараді суддів було прийнято рішення допустити їх до змагань, але вивести в окрему категорію. Всього участь взяли 31 учень з м. Києва, Хмельницької, Івано-Франківської, Рівненської, Черкаської, Одеської, Херсонської, Дніпропетровської, Донецької та Житомирської областей.

Впродовж 17-18 грудня юнаки та дівчата виборювали право зійтися у фінальних змаганнях, які відбулися 19 грудня. Не дивлячись на те, що на кортах зустрілися не професійні спортсмени, а звичайні учні шкіл, змагання були цікавими та динамічними, школярі гідно відстоювали право бути кращими, на кортах панував командний дух, азарт і жага до перемог.

В результаті командних поєдинків на п’єдестал переможців вийшли команди серед учнів 7х класів: І місце – команда Дніпропетровської області (СЗШ № 15 міста Дніпра), ІІ місце – команда Донецької області (Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 Краматорського району) та ІІІ місце – команда Одеської області (Одеська гімназія № 5).

Серед учнів 4-6-х класів турнірна таблиця виглядає наступним чином: золото виборола команда Житомирської області (Ліцей № 1 Коростишівської міської ради), срібні та бронзові нагороди вибороли столичні школи – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 137 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови та спеціалізована школа № 47 ім. А. М. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов відповідно.

На нагородження переможців завітали почесні гості, які привітали учнів та вручили цінні подарунки. Представники КФВС МОН на чолі з Володимиром Артамоновим, заступником голови КФВС МОН, які забезпечили змагання дипломами, медалями та кубками, а також серед подарунків була художня та навчальна література від партнерів і сувеніри від НОК України. Олексій Дніпров, президент Федерації бадмінтону України, саме Федерація надала переможцям змагань бадмінтонний інвентар для шкіл від магазину спортивних товарів «Залізко». Також з вітальними словами до присутніх звернувся головний суддя змагань – Олександр Самсонюк, який побажав дітям завжди і в усьому прагнути до перемог та не зупинятися на досягнутих результатах.

Тож чемпіонат «Шкільна бадмінтонна ліга» поклав гарний початок. Школярі мали змогу активно та спортивно провести вікенд в столиці, долучитися до професійного спорту та отримати чудові подарунки і гарний настрій напередодні новорічних свят.

Дякуємо всім за активну участь в організації та проведенні чемпіонату.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів