У столиці відбувся чемпіонат Києва з гирьового спорту серед студентів та учнів

483

4 лютого у спортивному комплексі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбувся відкритий чемпіонат міста Києва з гирьового спорту серед студентів та учнів.

Всього у змаганнях взяли участь 20 студентів зі столиці та Чернігівської області та 27  учнів з Києва та Київської області. Столицю представляли спортсмени Державного університету телекомунікацій, Київського національного університету будівництва і архітектури, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука та вихованці Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури і школи І-ІІІ ступенів № 1 Шевченківського району. Також у змаганнях  взяли участь студенти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка (Чернігівська обл.) та учні з Київської області – вихованці Бориспільської та Білогородської дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Відкриття чемпіонату розпочалось вітальними словами Юрія Володимировича Щербини – професора кафедри фізичного виховання і здоров’я Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, президента Федерації гирьового спорту України та Сергія Ілліча Бобровника – начальника Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Вони привітали всіх присутніх з початком змагань у новому 2023 році та побажали, попри напружену ситуацію в країні, не падати духом та впевнено йти до своїх цілей. До привітань приєднались чарівні дівчата команди господарів залу «Черлідинг-тім», які своїм запальним танком завдали настрій змаганням.

Змагання проходили в дружній та емоційній атмосфері. Всі спортсмени, від самих маленьких, до вже досвідчених, демонстрували гідну підготовку та гарні результати.

За результатами змагань впевнену перемогу здобула команда НМУ імені О.О.Богомольця, отримавши золоті нагороди, срібло отримала команда Державного університету телекомунікацій, а бронзові нагороди поїхали до Чернігова – команда НУ «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.

Всі спортсмени були нагороджені дипломами, медалями та кубками.

Щирі слова вдячності керівництву НМУ імені О.О.Богомольця та кафедрі фізичного виховання і здоров’я за гостинність і чудову організацію змагань, Федерації гирьового спорту України на чолі з Юрієм Щербиною, які незважаючи ні на що, продовжують невпинний розвиток та популяризацію спортивного та військово-патріотичного виховання молоді.

Слава Україні!

Героям слава!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів