У столиці відбувся чемпіонат України з хортингу

1211

В останні дні лютого – 28 та 29, в столичному Міжнародному виставковому центрі, що на Броварському проспекті, відбувся чемпіонат України з хортингу серед учнів. 

Хортинг – вид спортивних єдиноборств створений в Україні, назва походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ. Хортинг офіційно визнано як вид спорту 21 серпня 2009 року.

Змагання проходили серед хлопців та дівчат в розділах «Двобій», «Форма» та «Показовий виступ».

На змаганнях був присутній начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання і спорту України Сергій Бобровник, який привітав юних спортсменів з цим чудовим святом, побажав їм успішних змагань, а також особистого самовдосконалення, творчого пошуку та відкриття своїх особистих талантів.

Понад 500 кращих спортсменів з 11 областей України продемонстрували  свою фізичну підготовку, моральне, духовне та культурне виховання і звичайно ж свої найкращі вміння в бойовому мистецтві, де відчайдушно боролися за звання найкращих хортингістів. 

Переможці змагань, які посіли І, ІІ, ІІІ місця, були нагороджені дипломами та медалями відповідних ступенів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Федерації хортингу України.

Висловлюємо подяку за розвиток фізичного виховання, спорту та хортингу в столиці, за формування у вихованців прагнення стати гармонійною позитивною особистістю, яка живе у гармонії з природою та своїм внутрішнім світом, президенту ВГО «Українська федерація хортингу» – Станіславу Федорову.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів