У столиці відбувся шаховий турнір серед школярів

1770

В Києві на відкритому повітрі майданчика парку «Аскольдова могила» біля каплички Святого Миколая з 14 по 28 червня відбувається XI шаховий турнір серед школярів пам‘яті Аскольда Миколая. Щонеділі школярі збираються на відбіркові змагання, щоб визначити найкращих.

14 і 21 червня відбулись напівфінали за участі 43 учнів. По 5 найкращих гравців кожного з півфіналів і двоє додатково запрошених за кращими показниками матимуть змогу наступної неділі 28 червня, у День Конституції України, позмагатися за титул найкращого шахіста столиці і вибороти призовий фонд, що складає загалом 20 000 гривень!

Змагання проходять за участі і допомоги Української греко-католицької церкви, парафіяльного благодійного фонду «Карітас – Печерськ», за фінасової допомоги родини адвоката Владислава Новікова, за підтримки Міжрегіональної Академії управління персоналом, спортивного клубу «Інтелект, Краса, Сила столиці України», Київської Шахової Федерації. Незмінними є для всіх змагань з шахів серед учнівської і студентської молоді столиці головний суддя Іван Захачук та головний секретар Олександр Рибченко.

Приємним сюрпризом для всіх стала присутність на змаганнях Кіріла Шевченка, київського шахіста, що є наймолодшим у Європі міжнародним гросмейстером, який прийшов підтримати свого молодшого брата Матвія – учасника змагань.

Підтримали юних шахістів і побажали їм успішного турніру віце-президент Київської шахової федерації, гросмейстер Артур Фролов та начальник Київського міського відділення КФВС МОН Сергій Бобровник.

То ж фіналісти вже визначені і чекають на фінальний бій 28 червня!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів