У столиці відбувся тренінг-семінар спортивного руху «JuniorZ»

1986

20-21 серпня 2019 року на базі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №128 Дніпровського району м. Києва відбувся семінар для заступників директорів з виховної роботи та вчителів фізичної культури з питань впровадження проекту Олександра Педана «JuniorZ».

Андрій Боляк, представник руху «JuniorZ», провів інструктивну нараду, на якій були присутні представники шкіл Дніпровського району м. Києва. До мозкового штурму досить активно включилися всі присутні, жваво обговорювалися актуальні проблеми проведення уроків фізкультури в ЗЗСО, такі, наприклад, як матеріально-технічне забезпечення шкіл, недосконалі спортивні майданчики, перевантаженість спортивних залів, поєднання різновікових груп під час проведення уроків, відсутність інвентарю для занять, загалом навчальні програми та суспільне ставлення до шкільних занять фізкультурою. 

Спортивний рух «JuniorZ» ставить за мету впровадження новітніх варіативних модулів і видів спорту до навчальної програми з фізичної культури школярів, формування у молоді здорового способу життя та заохочення до занять спортом. Вони пропагують такі види спорту як чирлідинг, петанк, хортинг, флорбол, бадмінтон, корфбол, реґбі, сумо, фризбі, самбо та американський футбол. Після обговорення основних проблем та шляхів їх вирішення всі вчителі були запрошені до спортивної зали для практичних занять, продемонстрували основні напрямки запропонованих варіативних модулів, щоб кожен вчитель фізкультури міг проводити цікаві заняття, а кожен школяр обрати найцікавіший для себе вид спорту. Так 20 серпня увагу приділили регбі та чирлідингу, розповівши та продемонструвавши основні правила та рухи, а 21 серпня – розглянули особливості гри у фролбол та літаючі диски (фрізбі).

Підбиваючи підсумки, зрозуміло, що одразу змін очікувати не варто, але спільними зусиллями, прагненнями та позитивним ставленням до урізноманітнення занять з фізичного виховання, школярам стане значно цікавіше відвідувати шкільні уроки фізкультури.

Висловлюємо подяку адміністрації СЗШ №128 за надану можливість провести два дні в захопливій атмосфері новітніх спортивних рухів, керівництву Управління освіти Дніпровського району м. Києва та заступнику начальника управління – начальник відділу з питань дошкільної, загальної та позашкільної освіти Тодосовій Галині Іванівні, яка особисто була присутня на семінарі і завдяки її зусиллям всі присутні оперативно надали переліки необхідного спортивного інвентарю для шкіл, тож сподіваємося, що з 1 вересня уроки фізичної культури стануть і цікавішими, і з новим обладнанням.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів