У столиці пройшов фінал першого в Україні дитячого турніру «Кубок Довіри»

1805

У неділю, 24 березня, у столичному спортивному комплексі «Економіст» відбувся фінал першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри», який був організований за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Благодійного фонду «Розвиток футболу України», Національної поліції України, Федерації футболу України та Міністерства освіти і науки України.

Головною метою проекту стало налагодження довірчих відносин між дітьми та представниками правоохоронних органів за допомогою спорту, зокрема футболу та сприяння соціальній згуртованості дітей, забезпечення змістовного дозвілля, що в свою чергу сприятиме превенції.

Участь у проекті «Кубок Довіри» взяли 59 змішаних дитячих команд із Львівської, Харківської, Донецької, Київської областей та м. Київ. Протягом кількох місяців понад 600 дівчат та юнаків тренувалися під керівництвом полісменів – інспекторів ювенальної превенції та патрульної поліції.

До фіналу пробилися 4 команди, кожна з яких представляла свій регіон: команда «Авіатор» (м. Городок Львівської області), команда «Маріуполь Юнайтед» (м. Маріуполь Донецької області), команда Гімназії № 86 м. Харків (м. Харків), команда «Арсенал» Баришівка (смт. Баришівка Київської області). Окрім дитячих змагань, відбулась товариська гра між змішаними командами журналістів, працівників Федерації футболу України та Національної поліції України.

За підсумками зіграних матчів перше місце посіла команда «Авіатор» зі Львівщини набравши 7 залікових очок. З чотирма балами другу сходинку посіла команда з Донеччини «Маріуполь Юнайтед». Чільну трійку лідерів  набравши 3 очки замкнула команда Гімназії № 86 з Харкова.

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо успіхів у майбутньому!

Прес-служба КФВС МОН

 

 

 

 

 

Коментарі

коментарів