У столиці пройшов регіональний етап першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри»

1131

17 березня,  у Києві відбувся регіональний етап першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри», який був організований за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Благодійного фонду «Розвиток футболу України», Національної поліції України, Федерації футболу України та Міністерства освіти і науки України.

Головною метою проекту є налагодження довірчих відносин між дітьми та представниками правоохоронних органів за допомогою спорту, зокрема футболу, а також сприяння соціальній згуртованості дітей, забезпечення змістовного дозвілля, що в свою чергу сприятиме превенції.

Позмагатися між собою за право зіграти у фіналі, до київського спортивного комплексу  «Економіст», зібралися 14 змішаних дитячих команд зі столиці та Київської області.  Слід відзначити, що протягом кількох місяців, починаючи з листопада  2018 року 38 полісменів, полісменок та курсантів міста Києва й області, пройшли спеціалізовані тренінги із впровадження новітньої концепції «Спорт заради розвитку». Юнаки та дівчата тренувалися під керівництвом полісменів–інспекторів ювенальної превенції та патрульної поліції і в підсумку сформували змішані дитячі команди віком 13-14 років.

Фінал дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри» відбудеться вже 24 березня у Києві. Окрім переможця регіонального етапу серед команд м. Києва та області за «Кубок Довіри» змагатимуться переможці регіональних етапів Львівської, Харківської та Донецької областей.

Бажаємо всім учасникам успіху і нехай переможе найкращий!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів