У столиці відзначили Міжнародний день регбі

1021

6 квітня на майданчику ЗЗСО № 35 Святошинського району м. Києва вперше в Україні відбувся Всеукраїнський турнір з регбі серед юнацьких команд присвячений Міжнародному Дню народження регбі. Організаторами цього яскравого заходу стали ГО «Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні» і Київська міська федерація регбі. Турнір відбувався за підтримки Управління освіти, молоді та спорту Святошинського району м. Києва, Федерації регбі України та посольства Франції в Україні. В змаганнях, що відбувались в двох вікових категоріях, взяли участь 20 команд – 230 дітей 2006-2009 років народження.

На урочистому відкритті турніру були присутні заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, аташе з університетського та наукового співробітництва Посольства Франції в Україні Сільвен Ріголє, віце-президент Африканської ради в Україні Діалло Ісса Садіо, майстри спорту з регбі: начальник Київського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник, президенти федерацій регбі м. Києва Максим Бобовик та Київської області Сергій Брюзгін.

На урочистому відкритті почесні гості привітали юних регбістів з Міжнародним Днем народження регбі, побажали безкомпромісної боротьби та спортивних успіхів, були передані вітання від голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадима Стеценка і керівника Української федерації учнівської спорту в м. Києві, депутата Київради Олени Овраменко, яка передала слова подяки організаторам турніру за популяризацію регбі серед учнівської молоді міста Києва та передала їм пам’ятні сувеніри.

Далі відбулось яскраве свято регбі, яке визначило переможців та призерів турніру. З РЕГБІ-5 чемпіонами в молодшій групі стала команда французького ліцею імені Анни Київської, у старшій віковій групі чемпіонське звання виборола команда Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер». У контактному РЕГБІ І місце в молодшій групі за командою «Київський сокіл», переможцями старшої вікової групи стали регбісти з
м. Хмельницький.

По закінченню турніру переможці та призери були нагороджені кубками та медалями.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів