У столиці визначилися найкращі волейбольні студентські команди

2160

Підійшли до завершення змагання XIV літньої Універсіади м. Києва з волейболу серед чоловічих команд, які з лютого місяця тривали в програмі IV Спартакіади серед закладів вищої освіти м.Києва. В змаганнях брали участь 16 чоловічих команд, що представляли 15 закладів вищої освіти столиці.

Команди протягом двох місяців грали в двох підгрупах за коловою системою. І ось визначилась четвірка лідерів: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського»), Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України), Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ Шевченка), Національний університет фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ).

В середині квітня розпочалась фінальна частина змагань. 24 квітня відбулась одна з фінальних ігор між командами НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» та НУБіП України, які вирішували між собою долю бронзових нагород. Гравці команд боролися за кожен м’яч, тримали в постійній напрузі своїх викладачів та вболівальників, про що свідчить рахунок кожної партії: 25-23, 27-25, 18-25, 25-23. Таким чином, з рахунком 3-1, нагороду виборола команда НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського». Вітаємо переможців! Пишаємося обома командами!

Бронзових призерів було нагороджено кубком, медалями та дипломами Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Попереду, після травневих свят, на нас чекає фінальна гра за перемогу в Універсіаді м. Києва з волейболу між командами КНУ Шевченка та НУФВСУ.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів