У Тернополі відбувся відкритий чемпіонат міста з гандболу серед дівчат 2009-2010 років народження

371

У Тернополі на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу КДЮСШ з ігрових видів спорту ТМР пройшов відкритий чемпіонат міста з гандболу серед дівчат 2009-2010 років народження. Участь у змаганнях взяли шість команд, у складі яких виступали учениці 7-8 класів з Тернополя, Ланівець, Волочиська та Запоріжжя. Дівчата представляли заклад Ланівецький заклад загальної середньої освіти № 2, ДЮСШ міста Волочиськ, дві  команди захищали честь КДЮСШ з ігрових видів спорту міста Тернополя, і дві команди приїхали із ДЮСШ № 3 міста Запоріжжя.

Тернопільська команда, як тренується під керівництвом тренерки-викладачки Світлани Демчан, вигравши 5 ігор, зайняла перше місце. На другому місці команда ДЮСШ № 3 (м. Запоріжжя), третє місце у ДЮСШ з міста Волочиськ. Далі місця у турнірній таблиці розподілились так: 4 місце – ЗЗСО № 2 (м. Ланівці), 5 місце – КДЮСШ (м. Тернопіль-2), 6 місце – ДЮСШ №3 (м.Запоріжжя-2).

Призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Змагання відбулися за сприяння управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів