У Тернополі змагались юні регбісти

318

На спортивних майданчиках Західноукраїнського національного університету відбувся Відкритий зимовий чемпіонат Тернопільської області та відкритий чемпіонат КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» з регбі. Участь у заході взяли команди двох вікових категорій – діти 2010-2011 р.н. та юнаки 2008-2009 р.н. У старшій віковій категорії участь взяли 5 команд – дві з Хмельницького, одна з Тернополя, одна з Рівного та одна з Кременця, а у молодшій віковій категорії команди – з Кременця, Рівного і Хмельницького.

Згідно результатів змагань у віковій категорії 2010-2011 року народження перше місце виборола команда з Кременця, другою стала команда «Буревісник» – ДЮСШ-1 (Хмельницький) та бронзовими призерами стали спортсмени з Рівного.

У віковій категорії 2008-2009 року народження перше та друге місце зайняли дві команди «Буревісник» – ДЮСШ-1 (Хмельницький), третьою стала команда «Терен» – КУТОР ТДЮСШ з літніх видів спорту (Тернопіль). За крок до п’єдесталу закінчила змагання команда з Рівного, зайнявши почесне четверте місце. І закрили п’ятірку найкращих регбісти з Кременця.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (інформація та фото ТОДЮСШ з літніх видів спорту)

 

Коментарі

коментарів