У трьох містах України стартували обласні змагання з настільного тенісу серед учнів ПТНЗ

1226

Стартували обласні змагання з настільного тенісу серед учениць професійно-технічних навчальних закладів регіону. За традицією першість проходить в трьох містах області – Запоріжжі, Мелітополі та Бердянську.

У Запоріжжі дівчата змагалися на базі Запорізького професійного торгово-кулінарного ліцею. Силами мірялися дев’ять команд, розділених на дві групи.

У першій за вихід до фіналу конкурували:

  • «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю»;
  • «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти»;
  • «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей»;
  • «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту»;
  • «Запорізьке вище професійне училище».

У другій змагалися:

  • «Вільнянський професійний ліцей»;
  • «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти»;
  • «Запорізький професійний ліцей сервісу»;
  • «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»».

До фінального етапу вийшли команди «Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти», «Запорізького вищого професійного училища моди і стилю», «Запорізького вищого професійного училища «Моторобудівник»», та «Вільнянський професійний ліцей». Зігравши між собою навхрест, визначили команди які продовжать боротьбу за перше місце. Ними стали учениці училища «Моторобудівник» та училища моди і стилю. В очному протистоянні фортуна була на боці дівчат «Запорізького вищого професійного училища моди і стилю». Команда «Професійного училища «Моторобудівник»» посіла друге місце. А в зустрічах за «бронзу» «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» здолав «Вільнянський професійний ліцей».

У групі що зустрічалася в Мелітополі, за першість змагались чотири команди. В результаті сильнішою стала збірна Мелітопольского вищого професійного училища. А ігри в бердянській групі було перенесено на наступний тиждень, через проблеми з водопостачання в курортному місті.

Вже наступного тижня відбудуться змагання з настільного тенісу серед чоловічих команд професійно-технічних навчальних закладів. Кращих також визначатимуть у трьох зонах області.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

 

 

,

 

 

 

Коментарі

коментарів