У Вознесенську відбувся традиційний турнір з міні-футболу cеред школярів

1270

19 грудня у спортивному залі  Вознесенської ЗОШ №7 відбувся турнір з міні-футболу, присвячений Дню  Святого Миколая. В цьогорічному  турнірі  взяли участь 10 команд закладів загальної середньої освіти міста Вознесенська.

Учасників змагань привітав методист навчально-методичного центру Вінярський П.М.,  який побажав юним футболістам здійснення мрій  на спортивній ниві. До привітань приєдналися директор КО ВМЦ ФЗН «Спорт для всіх» Чехратов А.А., голова міської  федерації футболу Карпов В.В., які побажали учасникам турніру стати футболістами  з великої букви. А підвів підсумок цієї церемонії сам Святий Миколай, який  вручив  всім командам  подарунки, що підготувала  адміністрація ЗОШ №7.

Головний суддя змагань Чернега М.О. провів жеребкування після чого розпочалися футбольні баталії.

Першою  виборола право бути фіналістом змагань команда ЗОШ №7, яка перемогла команду ЗОШ №6. Другим фіналістом стала команда гімназії. За третє місце вели боротьбу команди ЗОШ №6 і ЗОШ №8, де впевнену перемогу з рахунком 4:0 отримала ЗОШ №8.

Напружено і запекло пройшла фінальна гра між командами  гімназії та ЗОШ №7. Переможця змагань визначили після серії пенальті, бо основний час завершився з рахунком 2:2. Тут крапку поставив голкіпер ЗОШ №7, який продемонстрував добру гру і допоміг перемогти  своїй команді. Тож друге місце, у складі якої виступали: Пальцев М., Середін М., Савенко І., Дрошкевич М., Ільчанінов В., Тустановський Д., Козлов Є., Чалий В., посіла гімназія.

Переможцями футбольного турніру стали вихованці  ЗОШ №7 — це Берков А., Ворніков О., Інгрун О., Забродський М., Гергель Д., Григорчук  Д., Домленко Н., Перевалов А.,

Команди призери та переможці змагань були нагороджені кубками та медалями Федерації футболу Миколаївської області.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України