У Яворові завершилися останні гонки чемпіонату України (весняна частина) з біатлону

468

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ завершилась весняна частина чемпіонату України з біатлону серед юнаків та дівчат. У останні два дні змагань відбувались у програмі класичні естафети та змішані естафети. 

У класичні естафетах у категорії старші дівчата команда Тернопільської області у складі Тарасюк Тетяни, Тарасюк Ірини (учениць ТОШВСМ) і Драбик Іванни (учениці ТО ДЮСШ з біатлону) посіла друге місце, поступившись чемпіонам лише 8,8 секунди, – ідеться на сторінці ДЮСШ з біатлону у соцмережах. 

Також у естафетній гонці в категорії «молодші юнаки» тернопільські спортсмени Максим Підручний (учень ДЮСШ «Олімп»), Костянтин Марценюк і Тарас Тарасюк (учні ТОДЮСШ з біатлону) стали чемпіонами.

В заключний день чемпіонату відбулися змішані естафети, на яких наші спортсмени теж не залишилися без нагород. Так, у категорії «молодші юнаки та дівчата» команда Тернопільської області у складі Олени Доценко, Анастасії ЗмаркоКостянтина Марценюка і Тараса Тарасюка (усі спортсмени представляють ТО ДЮСШ з біатлону) фінішували на другій позиції, виборовши «срібло».

Тренери наших біатлоністів – Назар Бурик, Ігор Починок, Михайло Кручовий і Василь Тарасюк.

До речі, як повідомляє Федерація біатлону України, змагання проводились за дуже складних умов, і стрільба спортсменів з об’єктивних причин була дуже далекою від ідеалу. Приміром, переможці змішаної естафети у молодшій віковій групі, а це збірна Сумської області, прийшли до фінішу першими з перевагою у понад дві хвилини (!), маючи при цьому 12 (!!!) кіл штрафу! Нагадаємо, що друге місце у цій гонці у команди Тернопільської області, на третьому місці – команда Чернігівської області.

Наступний, і останній в цьому сезоні, пункт програми внутрішнього біатлонного календаря – дорослий чемпіонат України, який має розпочатись в Буковелі у середу, 22 березня.

Додамо, що Тарас Тарасюк навчається у Копичинецькому ліцеї №2, Максим Підручний є учнем Тернопільської ЗОШ №6, Костянтин Марценюк – вихованець КУТОР «ТО ДЮСШ з біатлону», учень ТНВК «Школа-ліцей 6 ім. Н.Яремчука», Тарасюк Ірина – студентка ЗУНУ, а Тетяна Тарасюк вчиться у фаховому коледжі економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів