У Южноукраїнську відбулось відкриття спортивного майданчика для активного спорту

1604

23 січня на території Южноукраїнської загальноосвітньої школи №1 ім. Захисників Вітчизни відбулось відкриття кросфітного спортивного майданчика для загартування витривалості, сили, гнучкості. Створення майданчика – подарунок для учнівської молоді від керівництва міста та депутатського корпусу. 

Кросфіт набуває все більшої популярності в Україні. Усі, хто хоче надати своєму тілу прибавливих форм, звертаються саме до кросфіту. За рахунок своєї масштабності комплекс тренувань є універсальним. Під час тренувань використовуються знаряддя з різних дисциплін: штанги, гантелі, гімнастичні кільця, перекладини, канати та метболи.

На церемонії відкриття до присутніх звернувся мер міста Пароконний Віктор Кирилович, також були присутні: депутати міської ради, начальник управління освіти Сінчук Юрій Михайлович та інші запрошені. 

Зі словами подяки від імені учнів, вчителів, батьків до запрошених звернувся директор школи Петренко Олександр Олександрович і висловив надію на подальше оновлення шкільного стадіону. 

Першими спортивне знаряддя випробували найкращі спортсмени школи.

Сподіваємося, що цей спортивний куточок стане в нагоді не лише учням школи, а й жителям міста. 

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і  науки України

Коментарі

коментарів