У Запоріжжі масштабно відзначили Міжнародний день студентського спорту та День фізичної культури і спорту

592

Студентська та учнівська молодь Запоріжжя взяла участь у масштабному святі, присвяченому Дню фізичної культури і спорту в Україні та Міжнародному дню студентського спорту в програмі Олімпійського тижня. На стадіоні спортивного комплексу «Спартак-КПУ» зібралися студенти вищих навчальних закладів Запорізької області, студенти закладів фахової передвищої освіти та учні закладів професійної/професійно-технічної освіти.

Вітали присутніх:

  • Виконуючий обов’язки директора Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Віктор Захарчук
  • Головний спеціаліст управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Євгенія Катріч
  • Начальник управління спорту та фізичної культури департаменту спорту сім’ї та молоді Запорізької міської ради Едуард Багіров
  • Начальник Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юрій Шепель
  • Голова обласного осередку Спортивної студентської спілки, доктор технічних наук, професор Сергій Бєліков
  • Голова Запорізького обласного відділення національного олімпійського комітету України Володимир Лобанов
  • Проректор Класичного приватного університету професор Сергій Білоусов.

Свято стартувало з масової руханки, яку провели студенти та викладачі Національного університету  «Запорізька політехніка» під керівництвом старшого викладача кафедри фізичної культури олімпійських та неолімпійських видів спорту,  майстра спорту міжнародного класу зі спортивної аеробіки Катерини Шеховцової.

Зазначимо, що таким чином Запоріжжя доєдналося  до національного святкування Міжнародного дня студентського спорту, який в Україні відзначають з 2018 року. Цього дня аналогічні спортивно-масові заходи відбулися в усіх обласних центрах України.

Також в рамках відзначення Міжнародного Дня студентського спорту провели обласні змагання з мікрофутзалу серед студентів ВИШів та закладів фахової передвищої освіти  – участь в них взяли 20 команд. Перемогу святкувала збірна Запорізького національного університету «Надія ЗНУ». Друге місце посів Таврійський державний агротехнологічний університет ім.Дмитра Моторного. Третім став Економіко-правничий фаховий коледж Запорізького національного університету.

Також в рамках святкування та з находи Дня фізичної культури і спорту, який Україна відзначала 11 вересня, були нагороджені найактивніші представники спортивного руху в освітянській галузі.

Подяками Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України нагороджено головного тренера-викладача з дзюдо КЗ ОСДЮСШОР з боротьби вільної і дзюдо ЗОР, Євгена Брехова; керівника фізичного виховання ВСП «Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ» Єлизавету Лисенко, викладача фізичної культури ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу» Леоніда Миленького.

Почесними грамотами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України нагороджено старшого тренера з боротьби вільної дитячо-юнацької спортивної школи «Дизелист» Токмацької МР Генадія Кирпиньова, керівника фізичного виховання ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ» Валерія Тищенка, голову обласного методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання коледжів, керівника фізичного виховання ВСП «Запорізький електротехнічний фаховий коледж НУ «Запорізька політехніка» Вадима Ходуса.

Грамотою Запорізької обласної ради нагороджено начальника Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юрія Олексійовича Шепеля. Почесними грамотами Запорізької обласної ради відзначили головних спеціалістів Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  Світлану Зарудінську та Едуарда Мотору.

Також були вручені почесні грамоти Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, почесні грамоти Департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради , подяки та почесні грамоти Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, почесні грамоти  Запорізького відділення Національного олімпійського комітету.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів