У Запоріжжі нагородили переможців чемпіонату України з гандболу серед школярів 2007 р.н. «Стрімкий м’яч»

1439

Через карантин у більшості видів спорту достроково завершилися національні змагання, в тому числі і в гандболі. Федерація гандболу України приняла рішення розподілити місця в чемпіонатах згідно із турнірним становищем на момент припинення змагань. Це стосувалося не лише дорослих команд, а й дитячих. Таким чином переможцем чемпіонату України з гандболу «Стрімкий м’яч» серед школярів 2007 р.н. стала запорізька команда КЗ ОСДЮШОР з гандболу ЗОР (донедавна СДЮШОР ЗТР) під керівництвом Володимира Величка.

  • Дуже радіємо перемозі, це результат нашої роботи, мій сенс життя, за 25 років роботи тренером мої вихованці втринадцяте виграють чемпіонат України! – ділиться враженнями наставник переможців Володимир Величко, – Зараз діти мобільного століття, інтернету, до них достукатися складніше, ніж раніше. Але якщо знайдеш підхід – вони віддають сили, проявляють працелюбство, головне їх зацікавити і направити в потрібне русло! Перемога в чемпіонаті України нам далася не просто. Цього року федерація змінила регламент чемпіонату для цієї вікової категорії – ми мали грати у чотири тури. Спочатку ми відіграли зональний етап, у нас складна зона була п’ять команд, найсильніші команди в Україні. І за два тижні вже знов ігри в Іллічівську – важко було, діти не встигли відновитися, але все одно ми показали результат, без поразок пройшли весь чемпіонат.

 Кубок переможця, медалі та дипломи вручив новоспеченим чемпіонам України виконуючий обов’язки начальника Запорізького обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОНУ, Віталій Івакін.

  • Запорізька область славиться своїми гандбольними традиціями, і сьогодні ми дуже щасливі знов переконатися, що у нас підростає нове талановите покоління представників ручного м’яча. Вітаю спортсменів, батьків, тренерів і школу із завершенням змагального сезону, і бажаю не менших успіхів у наступному, – зазначив Віталій Івакін.

Привітати юних гандболістів із чемпіонством прийшли представники обласної влади, батьки та друзі. Самі спортсмени не приховували емоцій, адже ці нагород чемпіонату України для них перші в житті.

  • Займаюся гандболом три роки і вперше став чемпіоном України. Дуже щасливий, сподіваюся наступного року нам вдасться закріпити цей результат, а в майбутньому мрію виграти чемпіонат світу з гандболу, – ділиться враженнями правий півсередній запорізької команди Ілля Дмитренко.
  • Я потрапив на гандбол випадково – Володимир Іванович прийшов до нас в школу, і запросив на тренування. До цього взагалі нічого не знав про цю гру, але спробував і мені дуже сподобалося! Найбільша радість, це коли закидаєш м’яч та перемагаєш, – розповідає лівий півсередній Юрій Закотянський.

Зазначимо, що поточний сезон видався надзвичайно складним для КЗ ОСДЮШОР з гандболу ЗОР не лише через коронавірус та карантин. Навесні припинив існування гандбольний клуб «ZTR», під чиїм шефством багато років існувала дитяча гандбольна школа. На щастя юних гандболістів взяла під опіку обласна влада, втім це залишається вирішити ряд важливих питань, зокрема із орендою тренувального зала. Тож перемоги вихованців школи в такий непростий момент – надзвичайно цінні.

  • Наша школа виховала п’ятьох майстрів спорту міжнародного класу, 50 майстрів спорту України. Були такі роки, коли в усіх вікових категоріях наші хлопці ставали чемпіонами України. Але нажаль цього року ми пережили таку ситуацію, коли в один момент не стало головної команди, ще й карантин підкосив, тож було не легко. Але все одно маємо хороший результат – старші юнаки 2003 р.н. стали чемпіонами України, команда 2007 р.н, яку ми сьогодні вітали, здобула перше місце. А юнаки 2005 року народження стали третіми, але вони мали бути чемпіонами, вийшло що ми провели на одну гру менше, і так підбили підсумки, що у нас третє місце. Але я думаю наступного року обов’язково будуть чемпіонами! – розповів директор КЗ ОСДЮШОР з гандболу ЗОР Володимир Харченко.

Попереду у юних гандболістів заслужений відпочинок. А до тренувань повернуться вже в середині серпня.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів