У Запоріжжі обласна влада відзначила студентку-чемпіонку

271

У Запоріжжі відбулася зустріч обласної влади та засобів масової інформації з членами збірної команди України з карате, які протягом минулого місяця успішно представляли запорізький край на міжнародній арені. Начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОВА Наталія Власова вручила нагороди Олександрі Шолоховій, Еліні Сєлємєнєвій та їх тренеру Анатолію Михайленко

Студентка студентки факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Запорізького національного університету Еліна Сєлємєнєва цього року вже двічі відзначилася на престижних змаганнях міжнародного рівня. У Парижі на турнірі “Paris Open 2023” запоріжанка виборола срібло, здобувши ряд переконливих перемог – лише у фіналі студентка ЗНУ програла більш досвідченій француженці, призерці чемпіонату світу та чемпіонці Європи.

Згодом Еліна Сєлємєнєва підтвердила клас на Чемпіонаті Європи серед кадетів, юніорів та молоді, що проходив на Кіпрі – спортсменка виборола золоту медаль у змаганнях з куміте серед спортсменів до 21 року ( вагова категорія – 68 кг).

Зазначимо що звитяга запоріжанки допомогла  збірній України посісти високе третє командне місце чемпіонату Європи – в доробку синьо-жовтих 4 золота, 2 срібла, 2 бронзи, і це при тому, що конкуренцію нашим каратистам склали понад 1000 спортсменів старого світу.

• Для нас дуже важливі перемоги спортсменів, які надихають та допомагають вірити, що українська нація непереможна, сильна духом, та вміє долати супротивника як на спортивному фронті, так і на справжньому, – зазначила начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОВА Наталія Власова, вітаючи спортсменок та їх тренера з успіхами на міжнародній арені.

Нагадаємо, торік 19-річна студентка Запорізького національного університету Еліна Сєлємєнєва зробила чималий внесок у досягнення студентського спорту України, ставши чемпіонкою Європейських Університетських Ігор 2022 (м.Лодзь, Польща) та виборовши золото нагороду Кубка світу з єдиноборств серед студентів (м. Самсун, Туреччина).

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України