У Запоріжжі розіграли Кубок всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги

702

Чемпіонат всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги сезону 2019-2020-х років був достроково перерваний за причини впровадження карантину. Тому, щоб поставити крапку у ньому, Федерацією баскетболу України було вирішено розіграти Кубок ВЮБЛ. У кожній віковій групі медалі розігрували команди, які на момент зупинки розіграшу входили до чільного квартету. 

У змаганнях дівчат 2008-го року народження чільний квартет склали ДЮСШ міста Бердянська, Збірна Києва, рівненська ОСДЮСШОР та КЗ ЗОДЮСШ ЗОР міста Запоріжжя. Останні і приймали суперниць на своєму домашньому майданчику, у палаці спорту Запоріжалюміньбуд. 

Протягом трьох днів дівчата грали між собою по колу. У підсумку боротьба за перше місце розгорнулася між командами Запорізької та Рівненської обласних спортивних шкіл. До очної зустрічі вони по черзі переграли колективи з Києва та Бердянська. 

І хоча перед вирішальним поєдинком господарки майданчика зіткнулися з кадровими проблемами,  запоріжанки протягом певного часу стабільно вели в рахунку. В середині другої чверті відрив становив шість очок. Але саме тут і далась взнаки коротка лава запасних у Людмили Коваленко. Рівнянки не тільки відновили рівновагу, а й на велику перерву пішли за плюс один на свою користь. У другій половині матчу перевага гостей збільшилась.

Запоріжанки й надалі докладали максимум зусиль для перемоги. Періодично їм вдавалося скорочувати відрив, але на більше не вистачило. 42:37 — перемога команди з Рівного. Запорізька обласна ДЮСШ здобуває срібні медалі.

Третє місце в цій віковій категорії здобула збірна Києва. Четвертим фінішувала спортивна школа з Бердянська. 

Кубок ВЮБЛ (дівчата, 2008 р.н.) Запоріжжя, Палац спорту ЗАБ

1-й ігровий день

СДЮСШОР (Рівне) – ДЮСШ (Бердянськ) – 64:29

КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя) – збірна Києва – 45:27 

2-й ігровий день:

ДЮСШ (Бердянськ) – КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя) – 47:50 

збірна Києва – ОСДЮСШОР (Рівне) – 31:42 

3-й ігровий день:

Збірна Києва (Київ) – ДЮСШ (Бердянськ) 68:45 

ОСДЮСШОР (Рівне) – КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя) 42:37 

Турнірне становище:

  1. ОСДЮСШОР (Рівне) — 3/0
  2. КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя) — 2/1
  3. Збірна Києва — 1/2
  4. ДЮСШ (Бердянська) — 0/3.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів