У Запоріжжі стартували змагання «Козацька наснага»

1049

У запорізьких закладах професійної/професійно технічної освіти стартував перший етап спортивно-патріотичних ігор «Козацька наснага». На цьому етапі училища та ліцеї регіону проводять внутрішні змагання, аби визначити склад команди, яка представить заклад освіти на другому, обласному етапі.

Одними з перших провели козацькі ігри у Запорiзькому центрі професійно-технічної освіти водного транспорту. Цей вид змагань користується тут великою популярністю, що й не дивно – освіту у закладі здобувають здебільшого хлопці, яким дуже до вподоби дисципліни, які входять в програму «Козацької наснаги».

-Із задоволенням змагаються між собою команди першого, другого, третього курсу Протягом навчального року ми готуємось – тренуємо підтягування, підняття гирі, арместлінг, перетягування канату. Перевіряємо хлопців на боєздатність – хто швидше, сильніше! Також сьогодні у нас в програми «козацька естафета», стрибки в мішку з баскетбольними м’ячами в руках, збір та розбір автомата у протигазі, – розповідає керівник фізичного виховання Запорізького центру професійно-технічної освіти водного транспорту Андрій Дячко.

Майбутні моряки і справді з великим завзяттям та ентузіазмом змагалися у всіх дисциплінах. За підсумками змагань була сформована збірна ліцею водного транспорту, яка представить свій заклад освіти на обласному етапі «Козацької наснаги», що відбудеться 23 квітня у Запоріжжі. 

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів