У Запоріжжі стартували змагання з пішохідного та велосипедного туризму серед учнівської та студентської молоді

286

У Запоріжжі, на острові Хортиця відбулося відкриття XVI відкритого чемпіонату Запорізької області з пішохідного туризму серед учнівської молоді та II відкритих змагань Запорізької області з велосипедного туризму серед учнівської та студентської молоді.

Організатором заходу виступив Центр туризму Запорізької обласної ради, за сприяння якого на о. Хортиця зібралися 7 команд з велотуризму та 15 команд з пішохідного.

До участі долучилися 2 команди з пішохідного туризму із сусідньої Дніпропетровської області (м. Кривий Ріг та м. Вільногірськ). Як зазначили організатори, метою змагань є перевірка та підвищення рівня майстерності учасників, виконання спортивних розрядів, визначення найсильніших спортсменів Запорізької області для їх подальшої підготовки до участі в чемпіонатах України з пішохідного і велотуризму. Саме на останньому пункті загострив увагу присутніх директор центру Олександр Романчук під час відкриття заходу. Він зазначив, що в майбутньому на учасників  змагань на Хортиці чекають ще більш серйозні перегони, тож побажав усім бездощової погоди та вдалих проходів дистанцій.

Від імені обласної ради привітав учасників змагань керуючий справами виконавчого апарату Володимир Подорожко:

– Нажаль, пандемія вносить сьогодні свої корективи. Проте я дуже вдячний усім вам, що ви обираєте спорт, активний і здоровий спосіб життя. Сподіваюся, що чисте і свіже повітря нашої славетної Хортиці допоможе вам показати найкращий результат і вже невдовзі ви будете представляти наш край на всеукраїнському туристичному рівні, – зазначив він і вручив нагороди запорізьким лідерам світової першості з туризму.

Після урочистої частини молоді туристи приступили до подолання дистанцій та виконання завдань.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України

Коментарі

коментарів