У Запоріжжі стартував фестиваль пляжних видів спорту серед студентів коледжів

1776

15 травня на центральному пляжі Запоріжжя стартував фестиваль пляжних видів спорту серед студентів коледжів. Цей захід з’явився у програмі спортивних змагань місцевих ВИШів І-ІІ рівнів акредитації п’ять років тому, і включає в себе пляжний волейбол серед юнаків та дівчат, та пляжний футбол серед хлопців.

Цього року першими вийшли на пісок команди з пляжного волейболу, яких зібралося десять команд. Організатори кажуть, учасників мало б бути більше, але цими ж днями у Львові проходить фінальний етап спортивних ігор коледжів України з волейболу, тож місцеві лідери цього виду спорту вирушили до міста лева. За нагороди змагалося чотири пари у дівчат і шість у хлопців.

Юнаки:

  • Кирило Мартинюк / Микита Степанов (Запорізький металургійний коледж ЗНУ);
  • Олександр Даалі / Денис Костюков (Запорізький електротехнічний коледж ЗНТУ);
  • Дмитро Єнюков / Олександр Мартинець (Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНТУ);
  • Владислав Бойчук / Дмитро Коліщак;
  • Ростислав Золотарьов / Олександр Будко (Оріхівський коледж ТДАТУ);
  • Микита Щербань / Владислав Чертвертак (Дніпрорудненський індустріальний коледж).

Дівчата:

  • Вікторія Воробей / Леся Сівак(Запорізький авіаційний коледж ім.О.Г. Івченка);
  • Анна Шумейко / Олександра Сосницька (Економіко-правничий коледж ЗНУ);
  • Вікторія Фоменко / Яна Мартинець (Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНТУ);
  • Ніколь Мчедлішвілі / Анастасія Романчук (Коледж електроніки та інформаційних технологій).

За словами головного судді змагань, серед учасників як початківці, так і професіонали цього иду спорту.

“Проведення такого фестивалю, це в першу чергу популяризація, ознайомлення з пляжним волейболом. Перший рік коли ми проводили такі змагання  – учасники взагалі не знали що робити, які правила. Тепер приходять вже зацікавлені команди, які знають як грати. Наприклад команда Оріхівського коледжу вперше бере участь у цих змаганнях – але бачимо що у них хороша підготовка. Вікторія Фоменко з гідроколеджу не займається професійно пляжним волейболом, але показує непогану груВ той же час є чимало студентів, які мають професійну підготовку. За команду ЕПК ЗНУ грає волейболістка запорізької «Орбіти» Анна Шумейко – на цих вихідних вона стала переможницею першого туру чемпіонату України з пляжного волейболу, що проходив у Запоріжжі. Ніколь Мчедлішвілі і Настя Романчук – гравці команди ЗІЕІТ, цього сезону виступали у вищій лізі. Ніколь – була п’ятою на чемпіонаті України з пляжного волейболу до 19 років, а Настя – призерка міських турнірів. У хлопців Микита Степанов, який грає за металургійний коледж – КМС з пляжного волейболу, бронзовий призер чемпіонату України до 20 років”, – розповідає головний суддя змагань Сергій Щетинін.

В результаті сюрпризів не сталося – досвід переміг. У змаганнях юнаків перше місце посіла команда Запорізького металургійного коледжу ЗНУ – Кирило Мартинюк / Микита Степанов. У фіналі хлопці перемогли дует Оріхівського коледжу ТДАТУ – Ростислав Золотарьов / Олександр Будко 2:0. В матчі за третє місце Олександр Даалі / Денис Костюков (Запорізький електротехнічний коледж ЗНТУ) перемогли Микиту Щербаня /Владислава Чертвертака (Дніпрорудненський індустріальний коледж) 2:0

У змаганнях дівчат в фіналі Ніколь Мчедлішвілі / Анастасія Романчук (Коледж електроніки та інформаційних технологій) перемогли Анну Шумейко / Олександру Сосницьку (Економіко-правничий коледж ЗНУ) 2:0. А у зустрічі за третє місце Вікторія Воробей / Леся Сівак (Запорізький авіаційний коледж ім.О.Г. Івченка) були сильнішими за пару Вікторія Фоменко / Яна Мартинець (Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНТУ) 2:0.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки

 

 

Коментарі

коментарів